Maske Modelleri

Baskılı Maske Modelleri

Izgara Görünümü:
(0)
Siparişler (0)

Bestguard Hakiki 3 Katlı Maske

11,50TL

Bestguard Hakiki 3 Katlı Maske   Ürünümüz 50’lik Kutularda Bulunmaktadır. %100 Yerli Üretimdir. 3 Katlı Cerrahi Maske Maskemiz Ultrasoniktir. Burun Teli Bulunmaktadır. Lastikli İp B..

(0)
Siparişler (0)

Biyeli Üst Kalite Maske

0,00TL

Üst Kalite Biyeli Bay ve Bayan Maske Yüzlerce Hazır Desen Seçeneği Dilerseniz Size Özel Logolu Tasarım Ve Baskı Seçeneği Yıkanabilir Özellikli Esnek Kumaş Esnek Yapıya Sahip Olduğundan Her Yüz Y..

(0)
Siparişler (0)

Cerrahi Maske

0,00TL

Cerrahi Maske Maskelerimiz 3 Kat Ultrasonik Dikişlidir Maskelerimizin Burun Kısmı Tellidir Maskelerimiz Tek Kullanımlıktır Maskelerimiz 50 Adetlik Kutularda Siparişe Sunulmaktadır Maskelerimizd..

(0)
Siparişler (0)

Çocuk Maskesi

0,00TL

Yerli Üretim Çok Amaçlı Çocuk Maskesi Desenli Tasarım Yıkanabilir Özellikli Esnek Kumaş Esnek Yapıya Sahip Olduğundan Her Yüz Yapısına Uygundur Ürünlerimiz Tekli Paket İçerisindedir Maskele..

(0)
Siparişler (0)

Yıkanabilir Desenli Maske

0,00TL

Yerli Üretim Çok Amaçlı Maske Desenli Tasarım Yıkanabilir Özellikli Esnek Kumaş Esnek Yapıya Sahip Olduğundan Her Yüz Yapısına Uygundur Ürünlerimiz Tekli Paket İçerisindedir Renk Seçenekleri Bu..

(0)
Siparişler (0)

Yıkanabilir Maske

0,00TL

Yerli Üretim Çok Amaçlı Dikişsiz Maske Yıkanabilir Özellikli Esnek Kumaş Esnek Yapıya Sahip Olduğundan Her Yüz Yapısına Uygundur Ürünlerimiz Tekli Paket İçerisindedir Renk Seçenekleri Bulunmakta..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)